KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13788356
nr 1378 8356
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 146/150, Stockholmsmotiv. Motivet: 31x45, yttermått inklusive ram: 52x67cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:11:27
300 kr
350 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén